Miłosne kartki walentynkowe

Awatar admin

przez

Znakowanie rowerów – akcja

Kwiecień 26, 2012 w Wiadomości

Aż do końca września 2012 Straż Miejska prowadzić będzie przedsięwzięcie polegające na znakowaniu rowerów. Tego typu zabieg skutecznie odstraszy złodziei. W Knurowie oznakowanie swojego roweru będzie można przeprowadzić przy ulicy Niepodległości 5 (gdzie jest siedziba naszej Straży Miejskiej).

W godzinach od 15:00 do 18:00, raz w tygodniu, w każdą środę aż do września 2012 będzie można wykonać bezpłatne znakowanie roweru. Potrzebny jest dokument tożsamości i paragon/rachunek lub inny dowód zakupu roweru, ewentualnie karta gwarancyjna naszego sprzętu. Procedura znakowania roweru nie trwa więcej, niż pół godziny. Numer rejestracyjny roweru zostanie wygrawerowany na jego ramie. Oprócz tego naniesione zostaną specjalne oznaczenia flamastrem fulorescencyjnym. Dopełnieniem formalności jest umieszczenie na naszym rowerze specjalnej naklejki z informacją, że rower został oznakowany i zarejestrowany.

Znakowanie rowerów

Oznaczony rower będzie łatwie zostawić gdzieś np. pod sklepem bez obawy, że zostanie skradziony. Zarejestrowanie roweru może być w każdym razie jednym ze sposobów zabezpieczenia naszego roweru przed kradzieżą

Co zrobić, jeśli nie posiadamy dowodu zakupu naszego roweru lub jego gwarancji? Wystarczy wtedy złożyć oświadczenie w formie pisemnej, w którym zamieścimy i potwierdzimy podpisem informacje o pochodzeniu naszego sprzętu – jego miejscu zakupu. Oznakowania roweru może dokonać osoba pełnoletnia. Knurowska Straż Miejska znakuje wyłącznie rowery mieszkańców naszego miasta.

Pamiętajmy:

  • W każdą środę między godziną 15:00 a 18:00 w Knurowie przy ul. Niepodległości 5 Straż Miejska znakuje bezpłatnie rowery

Napisz odpowiedź

Musisz zalogować się aby napisać komentarz.